Klarowność Smoka

Czytaliście już serię Althar – Joahima Wolfframa, którą przetłumaczyła dla Polski Alija Ariana Karima? Autor channeluje kryształowego smoka i wnosi do świata jego mądrość. Kto jest gotowy odkryć przed sobą całą swoją ciemność, jest gotowy na smoki.

Może komuś zagrają te fragmenty, wszak życie po urzeczywistnieniu staje się totalnie surrealistyczne. Jak wybudzenie ze snu, który nadal trwa.

Umysł często nie nadąża za tym co się dzieje i na szczęście dla nas, nie musi. 😃

Budzimy się ze snu oddzielenia 😉

I jest to totalny surrealizm. ❤

A dla tych, którzy wchodzą na ścieżkę świadomości, seria Althara może być niesamowitą pomocą w zrozumieniu co się z nimi dzieje i jak się to będzie zmieniać w najbliższej przyszłości.

Althar – Kryształowy Smok

8. Rozpuszczanie Ciała Emocjonalnego

Jam jest Althar.

Przygotuj się, przyjacielu, dzisiaj przychodzę z kolej- nym, nowym poziomem intensywności. W miarę jak przy- zwyczajasz się do mnie coraz bardziej, mogę odsłaniać co- raz więcej siebie, z naszej prawdziwej istoty.

Uosabiam kryształowy płomień, który jest tylko kolej- nym wyrazem czystej świadomości w formie eterycznej. Czysta świadomość jest początkiem i końcem wszystkiego, co jest. Jest początkiem, ponieważ z tego źródła wyłaniają się wszystkie zjawiska. Jest końcem, ponieważ tylko czysta świadomość może wytrzymać czystą świadomość, wszystko inne jest tylko kreacją.

Wszystko, co jest wytworzone z energii lub podtrzymywane w miejscu przez przekonania lub projekcje, nie jest prawdziwe. Dlatego możesz rozpuścić wszystko, co składa się na twoje ludzkie ciało i osobę, wystawiając to na działanie twojej czystej świadomości.

To taka prosta zasada.

Wołałeś, żeby widzieć rzeczy takimi, jakimi są naprawdę. Dlatego wszedłem do środka. Dlatego pomagam ci rozpuścić resztki fałszywych tożsamości.

Wkrótce połączysz się ze swoją czystą świadomością, ale zachowasz swoją indywidualność. Rezultatem będzie jed- nak zupełnie inna indywidualność, oparta na twoim praw- dziwym Ja, a nie na fałszywych założeniach dotyczących człowieczeństwa i tego, jak odnosi się ono do świata

zewnętrznego.

Althar – Kryształowy smok
Joachim Wolffram

“Podczas gdy ty uwalniasz kluczowe intencje i przekonania coraz bardziej i bardziej, będzie się wydawać, jakby wszystko po prostu do ciebie przychodziło. Lecz w rzeczywistości, wszystko już jest w tobie. Ty jedynie pozwalasz, aby otwierała się twoja percepcja. Tym samym, twoje doświadczanie oddzielenia staje się coraz bardziej nieograniczone.

Ale nawet jeśli światy snów oddzielenia są ogromne i możesz swobodnie się po nich poruszać, twoja tęsknota za prawdziwą kreacją rośnie.

Tęsknisz za nie-miejscem, końcem snu we śnie.

Tęsknisz za ostatecznym uwolnieniem.

Gdy w końcu uwalniasz wiarę w oddzielenie raz na zawsze, percepcja ustaje i powraca wewnętrzna wiedza.

Wtedy dołączasz do Trzeciego Kręgu Stworzenia.

Wtedy uświadamiasz sobie w absolutnej wiedzy: Jestem kim jestem!

Jestem Wszystkim-Co-Jest!

Wówczas będziesz się z siebie śmiał, gdyż tak długo wierzyłeś, że mógłbyś coś stracić, stając się całością i rezygnując z oddzielenia.

Do tego czasu, być może zdołasz w pełni przenieść się do swego ciała świetlistego, a nawet je zachować, gdy wyjdziesz poza oddzielenie.

Pozwoliłoby to tobie dowolnie przedłużać wizyty w świetlistym świecie i kierować swoje światło na tych, którzy są nadal uwięzieni w swoich wszechświatach.

Możliwe jednak, że trwałe ucieleśnione wzniesienie zostanie zrealizowane dopiero przez tych, którzy przyjdą po tobie, podążając twoimi śladami.
Jeśli tak będzie, nie ma to znaczenia, prawda?

Albowiem ucieleśnione wzniesienie to marzenie wielu istot. I niezależnie od tego „kto” je zrealizuje, będziecie mogli się z nimi połączyć w takości, jako Ambasadorzy Stworzenia.

A więc, drogi przyjacielu, ciesz się ostatnimi chwilami swego snu. To był długi sen, w rzeczy samej.

A cóż może być piękniejszego niż przebudzenie się ze szczęśliwego snu, by znaleźć się w pełnej suwerenności?

Jam jest Althar, Ambasador Stworzenia.”

Ostatni fragment z książki: Althar Surrealistyczny, Joachim Wolffram
www.wolffram.de

Kisiążki w języku polskim znajdziecie na www.wolffram.de, tłumaczenie książki na język polski Alija Ariana Karima

Ilustracja do posta: TRANSMUTACION DE LA ILUSIÓN by Suzanne Lie