Co łączy urzeczywistnionych ludzi i oświeconych mistrzów? Człowieczeństwo.

Co łączy urzeczywistnionych ludzi i oświeconych mistrzów?  Człowieczeństwo.

Co łączy urzeczywistnionych ludzi i oświeconych mistrzów? Niezależnie od poziomów oświecenia, człowiek, nadal pozostaje człowiekiem. To jedno z największych nieporozumień, jakie wprowadzają ludzie w swojej wyobraźni, odnośnie oświeconych istot. Dlatego po TOP 6 oznak oświecenia, ta lista potrzebuje punktu 7.

7. Nadal jesteś człowiekiem.

Oczywiście oświecenie wpływa na twoje życie, a twoja poszerzona świadomość może wychodzić poza ludzkie potrzeby i schematy. Możesz nie jeść jak inni ludzie, możesz nie pić jak inni ludzie, inaczej postrzegać czas, inaczej komunikować się ze sobą i innymi, to wszytko jest tu dostępne dla ciebie, jeśli tego potrzebujesz.

Jednak korzystając z tych wszystkich narzędzi świadomości, nadal pozostajesz człowiekiem. Masz ciało, które odżywiasz, umysł, który pracuje dla ciebie, nadal zostajesz i funkcjonujesz w dualnej rzeczywistości. Jesteś człowiekiem w dualnym świecie.
To oznacza, że karmisz swoje ciało, tak jak tego potrzebuje i starasz się o nie dbać.

Dualna rzeczywistość przejawia się również w twoim życiu codziennym, przez zdarzenia, choć teraz potrafisz ją rozpoznać, nie identyfikując się z nią tak jak kiedyś.
Twoje doświadczenie nadal przynosi ci dzień i noc, zdarzenia miłe i płynące, jak i te mniej przyjemne dla ludzkiego doświadczenia, a ty przyjmujesz i tańczysz ze wszystkim co nadchodzi, rozumiejąc, że właśnie tak jest zbudowany ten świat.

Grawitacja działa na Ciebie, tak samo jak na wszystkich innych ludzi, jednak jesteś tego świadomy, również, wtedy kiedy ściąga do ciebie czarne myśli. To wszystko to tylko ludzkie doświadczenie, nadal w pełni bycie człowiekiem, z całą swoją dualnością, tyle tylko, że już z poszerzoną jaźnią i akceptacją wszystkiego tego, co jest.

Wiedząc to wszystko, przeczytaj to jeszcze raz.

TOP 6 cech Oświeconych ludzi

1. TWORZYSZ BEZ OGRANICZEŃ, bez EGO
Jako oświecony człowiek rozumiesz, że wszystko, czym jesteś i czym są inni ludzie jest unikalne i nieograniczone, jeśli chodzi o tworzenie. Dlatego zazdrość, chciwość, potrzeba wywyższania się, już cię nie obowiązuje. Rozumiesz jak nigdy wcześniej unikalność siebie, swoje możliwości twórcze i innych ludzi. Nie porównujesz się z nikim innym, bo jesteś jednością ze sobą. To jest wszystko.

2. NIE MA dla Ciebie DOBRA I ZŁA, nie oceniasz
Uznajesz każdą kreację, jak o coś dobrego, co ma przynieść innym i Tobie ekspresję doświadczenia. Nie rozróżniasz już dobra i zła, ponieważ to tylko koncepcja umysłu, oświecony mistrz rozumie, że WSZYSTKO prowadzi nas do samego siebie. Każde doświadczenie popycha do oświecenia i głębszego poznania. Każdy z nas potrzebuje innych bodźców do wyjścia z umysłu, wyjścia z pojedynczej osobowości, jak to zrobimy i jakich użyjemy do tego środków, to już zależy wyłącznie od nas, ponieważ tworzymy sami swoją rzeczywistość.

3. DOŚWIADCZASZ podróży wielowymiarowych
Będąc rozszerzoną jaźnią, będąc całością ze swoją duszą, swoją świadomością, rozumiesz, że świat jednego wymiaru był tylko ograniczonym bytem, do rozwijania twojej pojedynczej osobowości. To zamknięcie dało ci pełne spektrum do rozwijania swojej barwnej historii człowieka, jednak będąc w tym samym czasie rozszerzoną jaźnią, rozumiesz, że jesteś istotą wielowymiarową. Dostępne staje się dla Ciebie podróżowanie między wymiarami, poza czasem i przestrzenią. Możesz dotykać świadomością różnych historii z twoich lini czasowych, z alternatywnych rzeczywistości, które stworzyłeś podczas swojej ziemskiej wędrówki, możesz wychodzić poza czas i przestrzeń swoją nieograniczoną świadomością. To daje możliwość rozmawiania z bytami poza ludzką formą.

4. Przestajesz się spieszyć.
Kiedy świat, w którym żyjesz staje się tylko historią do odegrania, w której to ty jesteś twórcą tego co przyciągasz do siebie, czas przestaje mieć większe znaczenie. Kiedy spóźniasz się na spotkanie, wszyscy spóźniają się razem z Tobą. Kiedy jesteś wcześniej, wszystko dopasowuje się do Ciebie i jest wcześniej. Można powiedzieć, że rzeczywistość bardziej współgra z Tobą, ponieważ bierzesz za nią pełną odpowiedzialność. Jesteś twórcą swojej rzeczywistości. Zdajesz sobie też sprawę z tego, że wszystko jest tylko powracającymi kręgami stworzenia, więc twoja ścieżka staje się o wiele prostsza do przejścia, niż kiedykolwiek wcześniej. Nie musisz się z niczym śpieszyć, ponieważ powracające kręgi stworzenia, przyniosą ci wszystko dokładnie wtedy, kiedy będziesz na to gotowy, bez troski i bez pośpiechu.

5. Wszystko jest również Tobą.
Świat oderwany od naszego pojedynczego EGO cały jest informacją. Jest jak kody Matrixa, które nieustannie stają ci przed oczami, pokazując Ci gdzie jesteś na mapie życia. Wszyscy ludzie wokół Ciebie, jak nigdy wcześniej wskazują Ci twój stan emocjonalny, twoje aspekty siebie, które jeszcze są do zintegrowania, które często są już tylko cieniem tego kim byłeś wcześniej. Już nie identyfikujesz się z nimi emocjonalnie. W większości przypadków, zachowania ludzi wokół Ciebie są tylko czystą informacją matrycy, w której się znajdujesz obecnie. Również zwierzęta, rośliny, rzeczy, które spotykasz na ścieżce mówią do ciebie, są informacjami, aby pokazać ci gdzie aktualnie jesteś i co możesz teraz zrobić. Tańczysz z wszystkim, co przychodzi do twoich drzwi i tym tańcem posuwasz się dalej.

6. Słuchasz siebie i głosisz swoją prawdę.
Od momentu urzeczywistnienia twojego oświecenia, nie ma już innych, odkrywasz, że to zawsze byłeś TY. Masz wewnętrzne wiedzenie, czujesz swoją prawdę i nie boisz się o niej mówić innym. Każdy, kto chce Cię usłyszeć, może dotknąć samego siebie na tym samym poziomie co ty, aby razem zacząć tworzyć nowy świat, rzeczywistość poszerzonej świadomości, ale to jest dobrowolne.
Informacje od innych są tylko potwierdzeniem lub zaprzeczeniem tego co już wiesz, nie potrzebujesz dowiadywać się prawdy poza samym sobą, bo rozumiesz, że wszystko jest i zawsze było w Tobie.
W twoim postrzeganiu rzeczywistości pojawia się wiedzenie, często więc robisz rzeczy, których twój umysł nie rozumie. Masz pełne zaufanie do swojej poszerzonej wizji rzeczywistości i rozumiesz, że im bardziej ufasz sobie, tym więcej poszerzenia i realizacji urzeczywistnia się w twoim życiu. W tym wymiarze czasu i w innych.

Oświecenie to nic innego, jak wyjście poza przyziemną dualną rzeczywistość. To wyrwanie się ze swojej historii człowieka na korzyść większej wizji całości wszystkiego tego, co jest.

Człowiek oświecony, nie musi być postrzegany przez innych jako osoba świecąca światłem, czyniąca cuda, bezgranicznie kochająca wszystko i wszystkich. Choć może. Na tym polega wolność.

Wychodząc z postrzegania wszystkiego co znamy, na rzecz patrzenia na świat i wszystko, co jest przez przebudzoną poszerzoną świadomość, wszystko staje się nowe i wielowymiarowe.

To wielka przygoda, która jest dostępna dla każdego!

Namaste!

#oświecenie

#nowaziemia

#przeznaczenie

#ludzkości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót do góry