O Szkole Duchowości

O Szkole Duchowości

W duchowym nauczaniu, nauczyciel tylko wskazuje prawdę, która już jest w każdym człowieku.

Każdy kto jest gotowy może rozpoznać prawdę nauczania, tak jakby już to dobrze wiedział, ponieważ na pewnym poziomie ten ktoś od zawsze ją znał, nosił ją w sobie, była tylko przykryta iluzjami.

Duchowe nauczanie nie jest czymś nowym, nie jest nowymi informacjami, jest tylko wskazywaniem na to kim jesteś i na to co od zawsze nosisz w sobie. Kiedy człowiek uświadomi sobie prawdę, jest na nią gotowy i ją dostrzeże, wtedy przekonywanie już nie jest potrzebne. To jest bezpośrednie uświadomienie. *

JEDZ, MÓDL SIĘ i KOCHAJ!

Droga duchowa to początek wspaniałego życia w TU i TERAZ, w której zaczynasz dostrzegać różnicę, pomiędzy tym co zostało na Ciebie z góry narzucone, a tym co świadomie wybierasz.

“W rzeczy samej, nic nie jest złem ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim”

William Shakespeare

Życie w świadomości to całkowita zmiana rzeczywistości. Nagle człowiek przestaje obwiniać innych i zauważa, że to on jest stwórcą wszystkiego w swoim życiu.

Każdy kto podąża drogą świadomości znajdzie tu swoje miejsce.

Szkoła duchowości powstała z zaproszenia ducha, jej twórcą jest Ania Budzowska, która od wielu lat kroczy ścieżką świadomości.

Jej głównym celem jest dzielenie się zgromadzoną wiedzą i możliwościami, jakie daje połączenie duszy człowieka z naszym ludzkim JA.

Znajdziecie tu wiele współczesnych informacji na temat rozwoju świadomości i wydarzeń z tym związanych.

Jest to miejsce dzielenia się najpiękniejszymi doznaniami, książkami, filmami, historiami z dziedziny oświecenia i życia w harmonii i w zgodzie z naturą.

Jesteśmy w złotej Erze świadomości, to niesie ze sobą bardzo dużo zmian w sposobie postępowania i życia na tej planecie.

Internet niesie ze sobą ogromną dawkę informacji, w tej dżungli łatwo jest się zagubić, dlatego powstała szkoładuchowości.pl, by wyławiać tylko prawdziwe perły z morza niepotrzebnych dystrakcji. Dawać innym możliwość wejścia w siebie na głębokim poziomie, bez GURU i bez zbędnych narzędzi odwracających uwagę od tego co jest ważne.

Serdecznie zapraszamy do komentowania, tworzenia swoich treści, zgłaszania wartościowych wydarzeń ze świata duchowego, a także do czerpania z tej kreacji, jak ze studni.

Umów się na 60 minutową sesję świadomości. 

* Fragment z książki Eckharta Tolle

 

Powrót do góry