Wszytko jest informacją, wszystko jest również Tobą

Wszytko jest informacją, wszystko jest również Tobą

Zapraszam na TOP 6 cech Oświeconych ludzi, już prawie koniec!

6. Wszystko jest również Tobą.
Świat oderwany od naszego pojedynczego EGO cały jest informacją. Jest jak kody Matrixa, które nieustannie stają ci przed oczami, pokazując Ci gdzie jesteś na mapie życia. Wszyscy ludzie w okół Ciebie, jak nigdy wcześniej wskazują Ci twój stan emocjonalny, twoje aspekty, które jeszcze są do zintegrowania, które często są już tylko cieniem tego kim byłeś wcześniej. Już nie identyfikujesz się z nimi emocjonalnie. W większości przypadków, zachowania ludzi w okół Ciebie są tylko czystą informacją matrycy w której się znajdujesz obecnie. Również zwierzęta, rośliny, rzeczy, które spotykasz na ścieżce mówią do ciebie, są informacjami, aby pokazać ci gdzie aktualnie jesteś i co możesz teraz zrobić. Tańczysz z wszystkim, co przychodzi do twoich drzwi i tym tańcem posuwasz się dalej. W radości i z szacunkiem, honorując całe istnienie, które jest tu dla Ciebie.

Oświecenie to nic innego jak wyjście poza przyziemną dualną rzeczywistość. To wyrwanie się ze swojej historii człowieka na korzyść większej wizji całości wszystkiego tego, co jest.

Człowiek oświecony, nie musi być postrzegany przez innych jako osoba świecąca światłem, czyniąca cuda, bezgranicznie kochająca wszystko i wszystkich. Choć może. Na tym polega wolność.

Wychodząc z postrzegania wszystkiego co znamy, na rzecz patrzenia na świat i wszystko co jest przez przebudzoną poszerzoną świadomość, wszystko staje się nowe i wielowymiarowe.

Co więc łączy oświeconych mistrzów z najróżniejszych czasów, zarówno tych żyjących, jak i tych którzy już wyszli z naszej ziemskiej rzeczywistości?

Jest coś jeszcze! Co kończy nasz TOP 6, wychodząc poza i wchodząc do środka. Przekonacie się o tym w kolejnym wpisie.

Ciąg dalszy nastąpi! Namaste 💛💛💛

#oświecenie

#przebudzenie

#nowaziemia

#oświecony

#mistrz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót do góry