Medytacje Powrót do Samego Siebie

Medytacje Powrót do Samego Siebie

Dzisiejsze medytacje „Powrót do samego Siebie” będą prowadziły nas ponad nasze postrzeganie indywidualnego ego, wyłonimy dla siebie pełne spektrum tego kim jesteśmy naprawdę. Rozszerzymy się na całą panoramę Siebie. Kto jest gotowy, serdecznie zapraszam na środową medytacje.

Gdzie?

Klub Mistrzów, ul.Szolc-Rogozińskiego 4, start 19:30 💛☀️ Prowadzi Anna Budzowska, właścicielka portalu www.szkoladuchowosci.pl

Koszt to 40zł za 45 minut medytacji i 45 minut rozmowy, warto zabrać coś do wspólnego poczęstunku po medytacjach.

“Na moich zajęciach wprowadzam przybyłych w stan pięknego spokoju, rozluźniamy ciało i umysł, by później móc przeżyć przygodę w swojej fantazji.

Prowadzę nas tak, abyśmy mogli poczuć siebie, doświadczyć zapachów, dźwięków, kształtów, ale też konkretnych uczuć – tych wygodnych i tych niewygodnych.

Podczas głębokiego wejścia w swoją fantazję, możemy razem przejść przez bariery, które później będą uwalniać się w realnym świecie. Zmiana wykonana z poziomu fantazji potrafi otworzyć człowieka na nowe odbieranie rzeczywistości i nową uważność w tu i teraz.

O prowadzącej:
Anna Budzowska – duchowa przewodniczka, założycielka portalu szkoladuchowsci.pl, współtwórca portali: @Bretarianie.pl – życie światłem (fb). Organizatorka spotkań, warsztatów i wyjazdów duchowych mistrzów. Założycielka studia Odkryj Siebie – Klub Mistrzów w Warszawie.

Od lat z wielką otwartością podąża wgłąb siebie, podróżując po górach i dolinach człowieczeństwa. Jej głównym celem jest dzielenie się zgromadzoną wiedzą i możliwościami, jakie daje połączenie duszy człowieka z naszym ludzkim JA.

Prosimy o zapisy na maila anbudzowska@gmail.com – lub przez profil na fb w wiadomości prywatnej ❤

Mamy na miejscu maty do jogi, poduszki do siedzenia, koce.

Nie trzeba się wdrażać, można przyjść na każde zajęcia, ponieważ każda medytacja jest unikalna, w całości prowadzona, także każdy na sali jest w stanie się odnaleźć, zanurzając się w wibracji głosu, niezależnie od wcześniejszej praktyki medytacyjnej.

Tworzymy wspólnie bezpieczną przestrzeń pięknych ludzi, którzy są otwarci, na to, aby zgłębiać zakamarki samego siebie.

I tak to jest!

P.s.

Jeśli chcesz dopisz się na FB- https://fb.me/e/48bQCpWFc

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063699992219

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót do góry