Kiedy wychodzisz poza…

Kiedy wychodzisz poza…

URZECZYWISTNIONA ŚWIADOMOŚĆ ZAMIAST MYŚLI

“Jesteś świadomością. Nie jesteś umysłem. I jednym z najwspanialszych doświadczeń jest bycie w świadomości. W urzeczywistnionej świadomości zamiast w myślach. […]

Nadejdą chwile, w których będziesz potrzebował się oddalić. Będą momenty, gdy przebywanie tylko ze sobą, będą największym prezentem, jaki możesz sobie podarować. Będziesz chciał oddalić się od energetycznego hałasu miast, pracy, innych ludzi, żeby móc przebywać w urzeczywistnionej świadomości. Wiedzieć, że ona tam jest. Poczuć jak działa, co tak bardzo różni się od działania umysłu. Poczuć jej obecność w każdej części siebie, nie tylko w twojej głowie. Nie tylko w twoim mózgu. Poczuć jak świadomość przepływa przez całe twoje ciało, przechodzi przez palce, serce, przez każdą cześć ciebie. Poczuć, że świadomość jest właśnie tym, co nazwałeś duchem, i czego szukałeś przez tak długi czas.

Świadomość wykraczająca daleko poza myśli.”

To czeka nas wszystkich, to już tu jest!

Fragment książki “Poza Czasem” Adamus Saint-Germain, Wydawnictwo Biały Wiatr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót do góry