Początki Eckharta Tolle – Wywiad

Zobaczcie piękny wywiad przetłumaczony na język polski, który ukazuje istotę świadomości Eckharta Tolle, jego historię, jego proces transformacji w duchowego nauczyciela.

Eckhart Tolle urodził się w Niemczech 16 lutego 1948 roku, gdzie mieszkał do 13 roku życia. Po tym jak oświadczył, że nie będzie już uczył się w szkole, został wysłany do ojca, który mieszkał w Hiszpanii, gdzie przebywał przez kolejne kilka lat. W wieku 22 lat wrócił do szkoły by zacząć studiować filozofię, psychologię i literaturę na Londyńskim Uniwersytecie.

Jego przebudzona świadomość i nowe rozumienie świata przyszło wraz z depresją, która towarzyszyła mu przez większą część jego młodzieńczego życia. Kilka dni po swoich 29 urodzinach, ogarnięty bezgraniczną zgrozą, przeszedł głęboką duchową przemianę świadomości.

Po kilku latach „w stanie niezmąconego głębokiego spokoju” został nauczycielem duchowym, skutecznie pomagającym ludziom z ich wewnętrznymi problemami.

W 2011 roku został uznany za jednego z najbardziej wpływowych nauczycieli duchowych świata. Jego dzieła takie jak „Potęga Teraźniejszości”, czy „Nowa Ziemia” stały się podręcznikiem świadomości dla milionów ludzi.

Eckhart Tolle nie jest identyfikowany z żadnym konkretnym nurtem religijnym, lecz korzysta z nauk buddyzmu zen, sufizmu, hinduizmu, taoizmu i Biblii.

Ten bardzo spokojny i cichy wywiad, jest kwintesencją nowej energii, która obecnie buduje na nowo świat dla przebudzonych odbiorców. Dajcie znać w komentarzach, czy głos Pana Tolle do was przemawia.