Ruszyły moje medytacje w nowym miejscu!

Serdeczne zapraszam na zanurzenie się we wspólnej kreacji!

MEDYTACJE “Powrót do samego Siebie”

Na moich zajęciach wprowadzam przybyłych w stan pięknego spokoju, rozluźniamy ciało i umysł, by później móc przeżyć przygodę w swojej fantazji.

Prowadzę Was tak, abyście sami mogli poczuć siebie, doświadczyć zapachów, dźwięków, kształtów, ale też konkretnych uczuć – tych wygodnych i tych niewygodnych.

Podczas głębokiego wejścia w swoją fantazję, możemy razem przejść przez bariery, które później będą uwalniać się w realnym świecie. Zmiana wykonana z poziomu fantazji potrafi otworzyć człowieka na nowe odbieranie rzeczywistości i nową uważność w tu i teraz.

Bardzo wyraźnie czuję ostatnio mistrzowskie trwanie w służbie, dochodzenie do swojej boskości i otwieranie się na miłość bezwarunkową do siebie i innych, co uważam za najpiękniejszy dar, jaki człowiek może przyjąć w tym życiu. Dlatego chciałabym rozpocząć wspólne medytacje tonięcia w fantazji, które nazwałam “Powrót do samego siebie”.

Zajęcia 90 minut – inwestycja 40zł 😉

Duchowa przewodniczka, założycielka portalu szkoladuchowsci.pl, współtwórca portali: Bretarianie.pl – życie światłem (fb), themasterslife.com, organizatorka spotkań i warsztatów duchowych mistrzów.

Bardzo proszę o zapisy na maila anbudzowska@gmail.com – lub u mnie na profilu w wiadomości dla szkołyduchowości – Dzięki piękne ❤

Weźcie ze sobą matę do jogi lub poduszkę do siedzenia, koc, wodę – to wszystko może się przydać 😉

p.s. będzie magicznie 😉

Najprościej zapisać się na wydarzenie na FB, które na bieżąco pokazuje wszelkie aktywności naszych wspólnych chwil dla Siebie: https://fb.me/e/3aVNPobXk