Wybrani – Serial o losach apostołów i Jezusa

Wybrani – Serial o losach apostołów i Jezusa

Poruszające seriale o ścieżce ducha? Pojawił się ostatnio taki o podróżach i apostołach Jezusa, tym razem bez nadęcia, bez religijności, z prawdziwym głębokim przesłaniem, które głosił dwa tysiące lat temu pewien mało znany duchowy nauczyciel, który miał za zadanie zmienić świat, wnieść więcej światła i prawdy.

https://watch.thechosen.tv/page/sezon%201

Serdecznie polecam odbić się jak w lustrze w serialu, który jest opublikowany za darmo w internecie, który został przetłumaczony na wiele języków. Serial zrobiony z pasją 🙂 Serial, w którym zobaczycie historię oświeconego mistrza, który próbuje na swój własny sposób dotrzeć do ludzi i wcale nie jest to droga oczywista.

Wszystko wyłania się w cudownej chwili teraz.

Prawdziwe światło i wiedzenie zawsze wychodziło z wnętrza. Potrzebowaliśmy 2 tysiące lat, żeby to dostrzec. 🙂

Ale udało nam się.

Dziękuję, każdemu kto się przyczynił. Jetem wdzięczna za piękne prowadzenie Jezusa, człowieka, który ucieleśnił boskość.

Nie był pierwszy, nie był ostatni, ale jego historie zbudowały świat, jakim go znamy. Za to należy mu się wielki honor, niezależnie od wyznawanej religii. Był prawdziwym nauczycielem.

Każdy kto przemawia w prawdzie, jest moim bratem.

An ze szkoły duchowości 😉

www.szkoladuchowosci.pl

#choisen #thechoisen #serial #duchowość #nowaziemia #nowaenergia #inspiracja #duchowynauczyciel #jezus #jeszua #apostołowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót do góry