Spotkania Mistrzów

Spotkania Mistrzów

Mój wywiad, w którym opowiadałam o swojej ścieżce realizacji, podróżach wielowymiarowych, alternatywnych rzeczywistościach, ukarze się w nowej książce duchowego nauczyciela Rafała Wereżyńskiego. Jego dotychczasowe prace i książki i to czym podzielił się ze światem, znajdziecie na jego stronie www.rafalwerezynski.pl 😘⚜️ Dziękuję za piękny wspólny czas, dzielenia się sobą i swoimi doświadczeniami w pełnej otwartości.

Zdjęcie zostało zrobione tuż po wywiadzie, na wspólnym obiedzie, na który Rafał mnie zaprosił.

P.s. Zawsze bardzo chętnie daję się zaprosić na obiad 🤩😁🙏 To co fizyczne, bardzo szybko manifestuje się w świecie duchowym i na odwrót. 💛 Dlatego też powstała tu na fb Duchowa Stołówka i dlatego bardzo chętnie daje się zapraszać na wspólne posiłki, to piękna wymiana. 🥰 Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie – napisz do mnie 🤗💛⚜️

Ania Budzowska ze Szkołyduchowości 😘

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót do góry