Środowe Medytacje – Warszawa

Zapraszamy serdecznie na cykliczne medytacje prowadzone, które odbywają się w Warszawie, niedaleko stacji metra Pole Mokotowskie w szkole jogi – JOGARYTM – Jogarytm.pl

Spotykania odbywają się w każdą środę od godziny 20:00 do 21:00/21:30 w zależności od ilości chętnych.

Rozpoczynamy w pierwszą środę października 6.10.2021

MEDYTACJE “Powrót do samego Siebie”

Na moich zajęciach wprowadzam przybyłych w stan pięknego spokoju, rozluźniamy ciało i umysł, by później móc przeżyć przygodę w swojej fantazji.

Prowadzę Was tak, abyście sami mogli poczuć siebie, doświadczyć zapachów, dźwięków, kształtów, ale też konkretnych uczuć – tych wygodnych i tych niewygodnych.

Podczas głębokiego wejścia w swoją fantazję, możemy razem przejść przez bariery, które później będą uwalniać się w realnym świecie. Zmiana wykonana z poziomu fantazji potrafi otworzyć człowieka na nowe odbieranie rzeczywistości i nową uważność w tu i teraz.

Bardzo wyraźnie czuję ostatnio mistrzowskie trwanie w służbie, dochodzenie do swojej boskości i otwieranie się na miłość bezwarunkową do siebie i innych, co uważam za najpiękniejszy dar, jaki człowiek może przyjąć w tym życiu. Dlatego chciałabym rozpocząć wspólne medytacje tonięcia w fantazji, które nazwałam “Powrót do samego siebie”.

Duchowa przewodniczka, założycielka portalu szkoladuchowsci.pl, współtwórca portali: Bretarianie.pl – życie światłem (fb), themasterslife.com, organizatorka spotkań i warsztatów duchowych nauczycieli.

Ważne informacje

Jogarytm jest dobrze zaopatrzony w maty, koce, wałki, a nawet opaski na oczy, jeśli jednak czujesz, że bezpieczniej będzie przynieść swoją matę do medytacji i swój koc, zrób to, by jak najbardziej uprzyjemnić sobie to spotkanie.

Koszt zajęć 35zł (płatne gotówką przed rozpoczęciem zajęć)

Czas trwania 60 min.

Miejsce: Szkoła Jogi JOGARYTM, ul. ul. Józefa i Jana Rostafińskich 4, Warszawa

Jeśli jesteś zdecydowany, prosimy o zgłoszenie swojego przybycia mailowo na adres – anbudzowska@gmail.com – W tytule Medytacja JOGARYTM, w treści: Zgłaszam się na środową medytację Powrót do samego Siebie, oraz Twoje Imię i Nazwisko, może być też kilka słów o sobie, jeśli tak poczujesz. Zgłoszenia znacznie ułatwią nam organizację, jeśli jednak będzie to twoja spontaniczna decyzja, również serdecznie zapraszamy.

Poniższa mapka może znacznie ułatwić dotarcie do celu.

Przed każdą medytacją dobrze jest poruszyć energię, zachęcamy więc do krótkich spacerów. Czas przejścia z metra do JogaRtymu to ok. 18 minut pieszo, zarówno idąc ulicą, jak i wybierając ścieżkę przez park.

Zapraszamy serdecznie na stronę szkoły JogaRytm – jogarytm.pl

Oraz na FB szkoły – https://www.facebook.com/JOGARYTM

Aby być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami polub nas na fb:

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!