Światło Świadomości. Transformująca Podróż z Oddechem.

Światło Świadomości. Transformująca Podróż z Oddechem.

Zapraszam na spotkanie autorskie z Rafałem Wereżyńskim

i z jego nową książką: Światło Świadomości. Transformująca Podróż z Oddechem.

Spotkanie będzie połączeniem praktyki świadomego oddechu z kontemplacją wierszy-medytacji pochodzących z książki.

Książka łączy aspekt duchowy z praktyczną wiedzą o fizjologii i emocjach człowieka. Rafał omawia w niej trzy różne praktyki oddechowe służące trochę różnym celom, choć wszystkie one wspierają proces głębokiego rozluźnienia ciała oraz głębokiej emocjonalnej i duchowej przemiany. Do praktycznych instrukcji dotyczących oddychania autor dodaje też swoje wiersze, które prowadzą czytelnika w jego własnej wewnętrznej podróży z oddechem.

Podczas spotkania Rafał odniesie się do swojej poprzedniej książki „Powrót do czucia”, gdyż obie pozycje się niejako uzupełniają. Oddech jest bowiem preludium do głębszego

nieosądzającego czucia emocji w ciele, a co za tym idzie – przyjęcia i integracji wypartych aspektów nas samych.

Po spotkaniu będzie można porozmawiać z Rafałem oraz nabyć obie książki z dedykacją. 💛

Kiedy?

7 Października 2023, Sobota, godzina 11 – 14 ✨

Gdzie?

WARSZAWA, Klub Mistrzów, ul. Szolc-Rogozińskiego 4, lokal nad pocztą polską, 1 piętro

Wstęp?

Wolny – prosimy o zapisy, żebyśmy wiedzieli ile krzeseł jest potrzebnych!

zapisy na @: klubmistrzow44@gmail.com

Serdecznie zapraszamy, więcej informacji o autorze i organizatorach na stronach internetowych:

www.rafalwerezynski.pl , oraz na www.klubmistrzow.pl✨🙏

Szykuje się cudowny wspólny czas!

Po medytacjach i poezji serca z Rafałem, będzie możliwość zatopienia się w relaksujących dźwiękach na godzinnym koncercie Dzwiękowej Akuszerki!

Od 15:00-16:00 Dźwiękowa Akuszerka poprowadzi relaksacyjną podróż dźwiękową, więcej o tym wydarzeniu poniżej! Zapisz się, póki są miejsca 👏⭐️🙏

„Zapraszam Cię serdecznie w godzinną relaksacyjną podróż dźwiękową, dzięki której odprężysz się i odświeżysz ciało oraz umysł. Pierwszy raz zapraszam do Klubu Mistrzów, by po ułożeniu się wygodnie na macie i okryciu kocem odprężyć się przy kojących dźwiękach i wypełnionych pozytywnymi życzeniami słowach.

Kąpiel w dźwiękach mis, dzwonków koshi i gongu – wibrujących określonymi częstotliwościami, ułatwia osiągnięcie głębokiego relaksu i regeneracji całego organizmu. Każdy z instrumentów w specyficzny dla siebie sposób wpływa organizm, misy i gong bardziej oczyszczająco i harmonizująco, dzwonki koshi łączą nas z żywiołami, a ich subtelne dźwięki koją i przywołują poszczególne jakości natury.

Dźwięki mis i gongu oddziałują na poziomie struktur komórkowych, a to uruchamia w ciele wiele pozytywnych procesów, działa oczyszczająco, wzmacnia biopole, wspiera powrót naturalnej równowagi. Spektrum oddziaływania jest bardzo szerokie, wiele osób poza poczuciem lepszego samopoczucia fizycznego i psychicznego, doświadcza niwelowania bólu w ciele czy innych dolegliwości. Poprzez intuicyjne podążanie za odczuwaniem energii i świadomie dobierane słowa wspieram Cię w procesie uwalniania codziennych stresów oraz w osiągnięciu wyciszenia.

☯️ Przyjdź i po prostu bądź, by odpocząć i zadbać o swój dobrostan ☯️

💚 Zabierz ze sobą matę (kilka mat jest dostępnych na miejscu), koc i poduszkę. Relaksacja odbywa się w pozycji leżącej. Zadbaj o pełny komfort, by w wygodnej pozycji w pełni się rozluźnić i otworzyć na dobroczynne właściwości wibracji dźwięków.

💙 Po spotkaniu warto zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu oraz odpoczynek. Można od razu po powrocie do domu pójść spać. 🙂

A jeśli zaśniesz w trakcie sesji? Wszystko w porządku, to tylko sprzyja jeszcze głębszej regeneracji. Zaufaj swemu ciału.

🌷MIEJSCE:

Klub Mistrzów

Metro Imielin, ul. Szolc-Rogozińskiego 4 (ok. 8 min pieszo od metra)

🌷OPŁATA: 40 zł

🌷ZAPISY i szczegółowe informacje:

dzwiekowa.akuszerka@gmail.com

tel. 794 100 944

🔖 Ostatecznym potwierdzeniem udziału jest dokonanie wpłaty na konto:

35 1500 1777 1017 7004 8974 0000

Katarzyna Nowak

tytuł przelewu: relaksacja przy dźwiękach

Katarzyna Nowak 🌸 DŹWIĘKOWA AKUSZERKA

🎼Zabieram w podróże dźwiękiem i głosem. Wibracjami instrumentów i słowami łagodnie dotykam czułych strun Duszy, by przywrócić harmonię, wspierać w narodzinach piękna, świadomości, lepszego samopoczucia, pełniejszego bycia i życia w zdrowiu. Przez kilkanaście lat zajmowałam się różnymi formami wspierania w dbaniu o swój dobrostan, m.in. poprzez doradztwo i coaching w zakresie rozpoznawania własnego potencjału, wyborów zawodowych i rozwoju w tym obszarze. Wciąż proponuję współpracę w tym zakresie, a od ponad roku zapraszam do podróży dźwiękowych.

🎼

Dołącz do wydarzenia na Fb – https://facebook.com/events/s/relaksacyjna-podroz-dzwiekowa/1004032114153289/

ZAPRASZAM do wspólnych doświadczeń,

Ania ze Szkoły Duchowości

#spotkanie

#spotkanieautorskie

#medytacja

#rafalwerezynski

Powrót do góry