O integracji człowieka z duszą

O integracji człowieka z duszą

Serdecznie zapraszam na wyjątkowy wywiad internetowy. 🎉 Na rozmowę z niezwykłą Sereną-Fait Masterson, której historia zapisana w książce “Ja jestem Serena” zmienia czytającego od środka. ❤🌹🌸

Jest to historia o integracji wszystkich ludzkich aspektów. Czytając historię Sereny zaczynamy dostrzegać w sobie te formy osobowości, o których istnieniu większość z nas nie wie. Otwierając się na to, co przychodzi z tą książką, jesteśmy w stanie samodzielnie je zintegrować, przytulić, pokochać, by jeszcze głębiej połączyć się z samym sobą.

To był wielki zaszczyt uczestniczyć w tym projekcie z tak cudownie wyrozumiałą i kochaną istotą jaka jest Serena-Faith Masterson (wdzieczna jestem także za to, że chciała rozumieć mój nieperfekcyjny angielski 😁😍😀)

Wielkie podziękowania dla Panów, bez których ten materiał by nie powstał. Wielkie dzięki Darek Wróblewski i Lukasz Salek 💜💜💜 oraz oczywiście dziękuję wydawnictwu Wydawnictwo Biały Wiatr

Zapraszam każdego, do wysłuchania wywiadu, opowieści o tej niesamowitej integracji, o życiu w połączeniu z własnym duchem.

Książkę “Ja jestem Serena” znajdziecie pod linkiem:

Serdecznie zapraszamy na stronę autorki, gdzie znajdują się darmowe medytacje i nauka świadomego oddychania dla każdego (w języku angielskim):

https://www.iamserena.net/breath

Enjoy! Miłego seansu 🙏❤

#dusza #rozmowyzdusza #Serena #jajestemserena #jajestem #wywiad #ksiazka #SerenaFaithMasterson #bialywiatr #integracja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót do góry